Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Etykiety samolaminujące na kable, 57x25mm BRADY THT-75-427

BRADY THT-75-427

Etykiety samolaminujące BRADY o rozmiarach szer: 25mm x wys: 57mm, w tym białe pole do opisu 25mm x 19mm. Etykiety do oznaczania kabli i przewodów. Po zapisie na białym polu okręca się etykietę na kablu, tak, że opis jest zabezpieczony przeźroczystym laminatem. Etykiety puste - do własnego zapisu.

Więcej szczegółów

Dostępność: 117 szt.

1,00 zł netto
1.23 brutto

Więcej informacji

Jak oznaczyć własne kable i przewody, aby były łatwe do zidentyfikowania? Oznaczenia powinny być przede wszystkim trwałe i odporne na ścieranie, pozwalające na uzyskanie czytelnego opisu na wiele kolejnych lat.

Do stosowania w ciężkich warunkach, np. przy oznaczaniu kabli i przewodów pracujących na zewnątrz oraz w przemyśle, przeznaczone są etykiety samolaminujące o podwyższonej odporności. Składają się z pola opisowego kontrastującego z powłoką przewodu oraz z laminatu ochronnego, który w momencie nakładania na element okrągły osłania pole opisowe. Specjalny laminat zabezpiecza przed działaniem wilgoci, zabrudzeniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Etykiety są elastyczne i posiadają mocny klej - dzięki temu oznaczenie nigdy nie spadnie z kabla.

Etykiety samolaminujące marki BRADY wykonane są z winylu B-427 i jest to chyba najlepszy materiał dostępny obecnie na rynku. Producent daje gwarancję czytelności etykiet przez 5 lat, a to oznacza, że etykiety nie odkleją się, a opis będzie czytelny!

Oferta dotyczy pustych etykiet - do własnego zapisu pisakiem.

INDUSTRIEL oferuje również dowolny zadruk tych etykiet!

Produkty powiązane