Kategorie

Niemieckie etykiety AVERY ZWECKFORM 

Marka Avery Zweckform posiada w swojej ofercie bardzo szeroki wachlarz oznaczeń, mających zastosowanie tak w domu i w biurze, jak też w przedsiębiorstwach i zakładach przemysłowych. W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in. kontrolki przeglądów – praktyczne zawieszki służące do odnotowywania badań sprawności technicznej maszyn czy urządzeń, dostępne w kilku wersjach.

Wśród asortymentu wyróżnić można również etykiety adresowe do listów, oraz wysyłkowe ułatwiające przesyłanie towarów poprzez jego wyraźne i trwałe opisanie. Proponujemy także etykiety znamieniowe używane dla oznaczenia danych o firmie, specyfikacji technicznej czy innych informacji na produkowanych urządzeniach, sprzętach czy innego typu przedmiotach.

Kontrolki przeglądów i inne oznaczenia pochodzące od producenta Avery Zweckform umożliwiają specjalistyczne znakowanie różnego typu - proponujemy na przykład wyróżniające się, specjalne etykiety neonowe. Firma oferuje także starannie zaprojektowane szablony i oprogramowanie dzięki, którym samodzielnie można projektować własne oznaczenia, dodawać elementy graficzne, kody kreskowe i tworzyć własne, autorskie projekty.

Rozwiązania pochodzące od marki AVERY – tradycyjne, jak i neonowe czy znamieniowe, są skuteczną alternatywą dla druku termotransferowego. Są to kontrolki i inne oznaczenia najwyższej jakości w arkuszach A4 do zadruku w drukarkach laserowych (atramentowych), jak i gotowe materiały na podręcznych kartach - do opisu ręcznego, wykorzystane, jako materiały adresowe czy wysyłkowe.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 179 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 179 elementów