Kategorie

Etykiety samolaminujące na kable, przewody i tabliczki znamionowe 

Aby utworzyć porządek w miejscu pracy i zabezpieczyć nasze urządzenia przed zabrudzeniami czy uszkodzeniami, polecamy zastosować nasze etykiety na kable i przewody. Pozwalają one ochronić elementy i urządzenia przed niekorzystnym działaniem różnych substancji i wilgoci. Ponadto, są wysoce wytrzymałe na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne.

Etykiety składają się z białego pola do zapisu lub zadruku oraz ochronnego, przeźroczystego laminatu. Pozwalają na odpowiednie opisanie przewodów, więc doskonale sprawdzą się w przedsiębiorstwach zajmujących się obsługą techniczną czy wypożyczaniem sprzętów. Co więcej, oznaczenia są wykonane z elastycznego materiału, dzięki czemu nie utrudniają przenoszenia i zginania kabli, a mocny klej gwarantuje, że oznaczenie utrzyma się na miejscu nawet przez wiele lat.

Oferujemy także samoprzylepne tabliczki inwentaryzacyjne i znamionowe z folią samolaminującą. Tabliczki znamionowe i inwentaryzacyjne dzięki białemu polu na ręczny opis i ochronnemu laminatowi, pozwalają na szybkie i bezpieczne oznaczenie towarów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów