Kategorie

Promocje

Taśmy do podłóg, oznaczenia ciągów komunikacyjnych, 5S 

Bezpieczeństwo ma dla nas znaczenie priorytetowe. Dlatego dokładamy wszelkich starań do tego, aby dostarczyć Klientom rozwiązania, które będą możliwie jak najbardziej dopasowane do ich potrzeb. Proponujemy oznaczenia hal produkcyjnych, a także magazynów lub pomieszczeń biurowych, które można wykorzystać w wielu sektorach gospodarczych. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim taśmy jednostronnie klejące, służące do wyznaczania ciągów komunikacyjnych na halach produkcyjnych lub w magazynach. Ich zadaniem jest wyznaczanie miejsc odstawczych, oznaczeń 5S służących do optymalizacji pracy, a także wyznaczanie stref niebezpiecznych - zgodnie z wymogami BHP. Taśmy samoprzylepne stosowane są także do oznakowania ścian, podłóg oraz elementów maszyn i urządzeń.

Dostępne w naszej ofercie taśmy samoprzylepne, stanowiące oznakowanie magazynów i hal produkcyjnych, dzielą się na 4 główne grupy produktów:

  1. Standardowe taśmy do podłóg
  2. Taśmy ToughStripe - supermocne
  3. Profile i kształty BHP - tj. stópki, profile "L" i "T"
  4. Taśmy antypoślizgowe na podłogę.
  5. Taśmy odblaskowe i fotoluminescencyjne
  6. Znaki BHP i systemu 5S - wykonywane według wzoru Klienta

Oferujemy oznaczenia magazynowe i oznaczenia produkcyjne, które doskonale przylegają do każdej powierzchni, a także dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Dodatkowo dla naszych Klientów przygotowaliśmy również potykacze w formie tablic informacyjnych - w wersji pustej lub z gotowym nadrukiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów