Kategorie

Dostawa

Koszty wysyłki i sposób dostawy

Koszty wysyłki zostają określone w trakcie składania zamówienia. Cena uwarunkowana jest od wagi i gabarytów produktów oraz wybranej formy płatności. Klient, na etapie zamówienia podejmuje decyzję, za pośrednictwem której firmy zostanie dostarczony zakupiony towar. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami: firmą kurierską DHL oraz Pocztą Polską.

Czas dostawy przesyłki

Czas realizacji przesyłki zależy od dostępności produktów. Towar znajdujący się w magazynie w Polsce dostarczony zostanie kurierem DHL do Klienta w przeciągu 1-2 dni roboczych oraz w ciągu 2-5 dni pocztą. W przypadku konieczności produkcji lub sprowadzenia produktu bezpośrednio od producenta czas wydłuża się od 7 do 14 dni. Indywidualne zamówienia oraz produkcja niestandardowych towarów niedostępnych w magazynie realizowana jest do 4 tygodni.

Ogólne warunki transportu i doręczania przesyłek

Sklep internetowy www.industriel.com.pl dołoży wszelkich starań, aby towar został dostarczony niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia. Sklep internetowy www.industriel.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie wynikające z opóźnień firmy realizującej dostawę. Podane terminy są orientacyjne i nie mogą stanowić podstawy do roszczeń i reklamacji. Klient zobowiązany jest do sprawdzenia stanu opakowania oraz towaru w obecności pracownika firmy spedycyjnej. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia Klient zobowiązany jest do sporządzenia protokołu opisującego szkodę. Protokół musi zostać podpisany przez osobę dostarczającą towar (kuriera). Dokument ten jest niezbędny do przystąpienia do złożenia reklamacji u dostawcy. W przypadku braku dokumentu Sklep Internetowy www.industriel.com.pl zastrzega sobie prawo do nieuznania reklamacji.