Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Komplet 6 słupków plastikowych z łańcuszkiem 15m - podstawy gumowe

Zestaw słupków plastikowych z łańcuszkiem. W zestawie znajduje się 6 słupków plastikowych, 6 gumowych podstaw (odłączanych), 15m łańcuszka plastikowego z ogniwem 6mm. Zestaw do wygrodzenia miejsca pracy, lub wykonania zapory, kordonu. Słupki są jakości przemysłowej - również na zewnątrz. Słupki się rozkłada, odłączając podstawki, więc są łatwe do przenoszenia i składowania.

Kolory - do wyboru.

Więcej szczegółów

Dostępność: 3 szt.

425,00 zł netto
522.75 brutto

Więcej informacji

Słupki z łańcuszkami służą do odgrodzenia dostępu do niebezpiecznej strefy w fabryce, lub wyznaczeniu ciągów komunikacyjnych. Zarówno słupki, podstawki i łańcuszki są plastikowe, przez co łatwe (lekkie!) do przenoszenia. Produkt przemysłowy - również do użytkowania na zewnątrz budynków. Słupki są doskonale widoczne, ponieważ pomalowane są żółto-czarne, lub biało-czerwone paski. Słupki w połączeniu z łańcuszkami tworzą barierę ostrzegawczą i oddzielają miejsce pracy.

Komplet zawiera 6 słupków plastikowych żółto-czarnych, lub biało-czerowonych o wysokości 90cm, z kwadratową podstawą gumową, waga 1,6kg/szt. oraz 15mb łańcuszka plastikowego z ogniwem 6mm, w kolorze żółto-czarnym, lub biało-czerwonym.

Zestawy są dostępne w dwóch kolorach ostrzegawczych, rzucających się w oczy:

  • SET-LKP-GS (zestaw żółto-czarny)
  • SET-LKP-RW (zestaw biało-czerwony)

Słupki dostępne są również pojedynczo, na sztuki. Słupki posiadają również opcję postawy plastikowej - do wypełnienia wodą/piaskiem. Łańcuszek dostępny jest również na metry.

Produkty powiązane