Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Etykiety samolaminujące na kable - do oznaczania daty następnego przeglądu, małe: 35x34mm

ESI-01-NP

Etykiety samolaminujące o rozmiarach szer: 35mm x wys: 34mm, w tym czerwone pole opisowe 35mm x 12mm. Etykiety do oznaczania kabli i przewodów o średnicy 4-8mm. Po oznaczeniu daty następnego przeglądu - okręca się etykietę na kablu, tak, że opis jest zabezpieczony przeźroczystym laminatem. 1 arkusz zawiera 20szt. etykiet.

Więcej szczegółów

Dostępność: 13 szt.

22,00 zł netto
27.06 brutto

Więcej informacji

Etykiety samolaminujące do oznaczenia przeglądów (12 miesięcy), w latach: 20-25

Jak oznaczyć własne kable i przewody, aby były łatwe do zidentyfikowania? Oznaczenia powinny być przede wszystkim trwałe i odporne na ścieranie, pozwalające na uzyskanie czytelnego opisu na wiele kolejnych lat.

Do stosowania w ciężkich warunkach, np. przy oznaczaniu kabli i przewodów pracujących na zewnątrz oraz w przemyśle, przeznaczone są etykiety samolaminujące o podwyższonej odporności. Składają się z pola opisowego kontrastującego z powłoką przewodu oraz z laminatu ochronnego, który w momencie nakładania na element okrągły osłania pole opisowe. Specjalny laminat zabezpiecza przed działaniem wilgoci, zabrudzeniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Etykiety są elastyczne i posiadają mocny klej - dzięki temu oznaczenie nigdy nie spadnie z kabla.

Etykiety samolaminujące marki Industriel do dobre rozwiązanie dla firm organizujących imprezy i zajmujących się ich obsługą techniczną, dla wypożyczalni sprzętu imprezowego, dla DJ'ów, wypożyczania sprzętu audio video oraz dla rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych.

Etykiety samolaminujące INDUSTRIEL dostępne są w dwóch rozmiarach:

  1. małe, ESI-01: 35x33mm, w tym białe pole do opisu: 35x11mm (do kabli LAN, USB itp) - min średnica kabla: 4mm, max średnica kabla: 8mm
  2. duże, ESI-02: 35x54mm, w tym białe pole do opisu: 35x12mm (do kabli zasilających, wiązek itp) - min średnica kabla: 6mm, max średnica kabla: 12mm

Dostępne są również etykiety samolaminujące z logo, serializacją i dowolną treścią.

Produkty powiązane