Kategorie

Ostatnio przeglądane

Mała blokada Lockout na wyłączniki prądu z dzwignią WISy

Masterlock 493B

Lockout elektryczny - blokada zamykająca małe i średnie wyłączniki prądu z dźwignią, wyłączniki inspekcyjno serwisowe, popularne WIS. Uniwersalna blokada na wyłączniki o grubości dźwigni do 11mm. Blokadę nakłada się na dźwignię wyłącznika, dopasowuje za pomocą dokręcanego pokrętła i zamyka na kłódkę oraz oznacza przywieszką Tagout.

Więcej szczegółów

Dostępność: 4-6 dni

48,00 zł netto
59.04 brutto

Więcej informacji

Blokada Lockout/Tagout wyłączników prądu na średnim i wysokim napięciu, marki Masterlock: model 493B, jest bardzo uniwersalnym rozwiązaniem na rynku, ponieważ pasuje do wszystkich wyłączników niezależnie od producenta i budowy wyłącznika. Blokada zakładana jest na cięgno wyłącznika i dopasowuje się do niego za pomocą dokręcanego pokrętła. Po dokręceniu, blokadę zamyka się i zabezpiecza kłódką oraz oznacza przywieszką Tagout. Zamknięta blokada ma zabezpieczony dostęp do pokrętła, przez co niemożliwe jest zdjęcie blokady.

Blokada Lockout/Tagout wyłącznika obwodowego marki MasterLock przeznaczona jest do pojedynczych i podwójnych dźwigienek. Solidna obudowa blokady 493B MasterLock wykonana jest ze stali i zbrojonego polimeru umożliwiając przy tym pracę w trudnych warunkach. Wytrzymała blokada pozwala na bezpieczne i solidne zamocowanie zapewniając mocny zacisk za pomocą zamykanej klapki i uchwytu zaciskowego. Do blokady można dopasować kłódki z kabłąkiem o rozmiarze 5 i 6 mm.

Masterlock 493B - Grip Tight™ Circuit Breaker Lockout

Produkty powiązane