Kategorie

Ostatnio przeglądane

Uniwersalna blokada Lockout na miniaturowe wyłączniki prądu eSy

Masterlock S2394

Obecnie chyba najlepszy na rynku Lockout do blokowania miniaturowych wyłączników prądu, na eSy, wyłączniki nadprądowe, wyłączniki różnicowe. Jedna blokada pasuje na wszystkie typy wyłączników, nie wymaga użycia narzędzi i jest zamykana na kłódkę LOTO.

Więcej szczegółów

Dostępność: 13 szt.

85,00 zł netto
104.55 brutto

Więcej informacji

Blokada Lockout/Tagout miniaturowych wyłączników prądu marki Masterlock: model S2394, jest obecnie najlepszym rozwiązaniem na rynku, ponieważ pasuje do wszystkich wyłączników niezależnie od producenta i budowy wyłącznika. Blokada zakładana jest na cięgno wyłącznika i dopasowuje się do niego za pomocą dokręcanego pokrętła. Po dokręceniu, blokadę zamyka się i zabezpiecza kłódką oraz oznacza przywieszką Tagout. Zamknięta blokada ma zabezpieczony dostęp do pokrętła, przez co niemożliwe jest zdjęcie blokady.

S2394 ma jeszcze jedną zaletę, iż można te blokady zakładać na sąsiadujące obok siebie wyłączniki na szynie - dzięki zakładaniu kłódki wzdłuż blokady, a nie wszerz. Aby zablokować kilka sąsiadujących obok siebie wyłączników nie trzeba używać kilku kłódek, ale można przewlec linkę przez kilka blokad i zamknąć blokadę linkową już tylko jedną kłódkę. Blokada wykonana jest z giętkiego termoplastiku, bardzo odpornego na łamanie, warunki atmosferyczne, czy chemikalia.