Blokada Lockout/Tagout marki PANDUIT...
Podkategorie
Masterlock P/N: 487 -> Rotating Electrical Plug Lockout, 110 and 230 Volt Plugs Blokada lockout do małych wtyków elektrycznych. Po odłączeniu maszyny z prądu, można zabezpieczyć wtyczkę w specjalnej puszce plastikowej i całość zamknąć na kłódkę oraz oznaczyć przywieszką Tagout. Parametry blokowanego złącza: max. średnica 5,7cm, długość 8,25cm; max....
dostępne: 1 sztLockout do blokowania wyłączników prądu z małą dźwignią. Blokada miniaturowych wyłączników prądu, na eSy, wyłączniki nadprądowe, wyłączniki różnicowe, wyłączniki instalacyjne. Jedna blokada pasuje na wszystkie typy wyłączników, nie wymaga użycia narzędzi i jest zamykana na kłódkę LOTO.
dostępne: 1 sztPANDUIT PSL-CBILNT (z metalową śrubką). Uniwersalna blokada Lockout do blokowania miniaturowych wyłączników prądu, na eSy, wyłączniki nadprądowe, wyłączniki różnicowe. Jedna blokada pasuje na wszystkie typy wyłączników, nie wymaga użycia narzędzi i jest zamykana na kłódkę LOTO.
dostępne: 1 sztPANDUIT PSL-CBIL (śrubka dokręcana śrubokrętem). Uniwersalna blokada Lockout do blokowania miniaturowych wyłączników prądu, na eSy, wyłączniki nadprądowe, wyłączniki różnicowe. Jedna blokada pasuje na wszystkie typy wyłączników, nie wymaga użycia narzędzi i jest zamykana na kłódkę LOTO.
dostępne: 1 sztMasterlock P/N: 453L -> Oversized Plug & Hoist Control Cover Blokada lockout do dużych wtyków elektrycznych oraz kaset sterujących podnośników. Po odłączeniu maszyny z prądu, można zabezpieczyć wtyczkę w specjalnym worku nylonowym i całość zamknąć na kłódkę oraz oznaczyć przywieszką Tagout. Wymiary: średnica: 178mm x długość : 432mm.
dostępne: 1 sztHW9Z-KL1 Idec 51910 Blokada lockout na przycisk YW i przełącznik wyboru, przyciski sterownicze, przycisk start/stop, stacyjki, o średnicy otworu 22mm. Blokada składa się z przeźroczystej puszki plastikowej, w której zamyka cię przycisk i całość zamyka się na kłódkę i oznacza przywieszką tagout.
dostępne: 5 sztAby zablokować przyciski sterownicze, przycisk start/stop, stacyjki, czy grzybki bezpieczeństwa istnieje skuteczna blokada Lockout/Tagout S2151 marki Masterlock. Blokada składa się z przeźroczystej puszki plastikowej, w której zamyka cię przycisk awaryjny STOP oraz podstawek montowanych pod przycisk, lub samoprzylepnych.
dostępne: 1 sztMasterLock S2153 Blokada Lockout na przyciski sterownicze, przycisk start/stop, stacyjki, czy grzybki bezpieczeństwa. Blokada składa się z przeźroczystej puszki plastikowej którą montuje się pod przycisk, czy stacyjkę i po zamknięciu zakłada się kłódkę Lockout i oznacza zawieszką Tagout.
dostępne: 1 sztLockout do blokowania wyłączników prądu ze średnią dźwignią. Blokada wyłączników prądu typu WIS. Jedna blokada pasuje na wszystkie typy wyłączników, nie wymaga użycia narzędzi i jest zamykana na kłódkę LOTO. Pasuje na wyłączniki o szerokości dźwigni do 26 mm.
dostępne: 1 sztBlokada do przemysłowych złącz wtykowych, większa. Po odłączeniu maszyny z prądu, można zabezpieczyć wtyczkę w specjalnej puszce plastikowej i całość zamknąć na kłódkę oraz oznaczyć przywieszką Tagout. Długość puszki: 177,80mm, wysokość 117,10mm, średnica: 75,90mm.
dostępne: 0 sztMasterlock P/N: 488 -> Rotating Large Electrical Plug Lockout, 220-550 Volt Plugs Blokada lockout do małych i dużych wtyków elektrycznych. Po odłączeniu maszyny z prądu, można zabezpieczyć wtyczkę w specjalnej puszce plastikowej i całość zamknąć na kłódkę oraz oznaczyć przywieszką Tagout. Wymiary: wys: 85mm x szer: 170 x dł: 130mm.
dostępne: 2 sztBlokada lockout do małych i wtyczek elektrycznych 230V. Po odłączeniu maszyny z prądu, można zabezpieczyć wtyczkę w specjalnej puszce plastikowej i całość zamknąć na kłódkę oraz oznaczyć przywieszką Tagout. Wymiary: wys: 50mm x szer: 50 x dł: 87mm. Średnica otworu na kabel: 12mm. NORTH SAFETY E-SAFE LOCK A PLUG P/N: LP110
dostępne: 1 sztBlokada lockout do małych i dużych wtyków elektrycznych. Po odłączeniu maszyny z prądu, można zabezpieczyć wtyczkę w specjalnej puszce plastikowej i całość zamknąć na kłódkę oraz oznaczyć przywieszką Tagout. Wymiary: wys: 80mm x szer: 80 x dł: 170mm. Średnica otworu na kabel: 25mm. NORTH SAFETY E-SAFE LOCK A PLUG P/N: LP550
dostępne: 1 sztBlokada Lockout do bezpieczników wkręcanych, starego typu, czyli bezpieczników topikowych w rozmiarze gwintu E16, ND. Aby zabezpieczyć gniazdo bezpiecznika, wykręca się najpierw bezpiecznik i na jego miejsce wkręca się wkładkę 812714 za pomocą specjalnego śrubokręta. Ręką nie da się wykręcić blokady.
dostępne: 8 sztBlokada Lockout typu PIS Pin-In-Standard do blokowania miniaturowych wyłączników prądu, na eSy, wyłączniki nadprądowe, wyłączniki różnicowe. MasterLock S2392 to kompatybilna blokada lockout do BRADY 090847
dostępne: 1 sztBlokada Lockout typu POS Pin-Out-Standard do blokowania miniaturowych wyłączników prądu, na eSy, wyłączniki nadprądowe, wyłączniki różnicowe.
dostępne: 1 sztBlokada Lockout typu POW Pin-Out-Wide do blokowania miniaturowych wyłączników prądu, na eSy, wyłączniki nadprądowe, wyłączniki różnicowe.
dostępne: 1 sztBlokada Lockout do kaset bezpiecznikowych BM. Po wyjęciu bezpieczników, na ich miejsce umieszcza się dielektryczne wkładki gwarantujące izolację elektryczną i informujące o pracach serwisowych na urządzeniu.
dostępne: 0 sztBlokada Lockout do kaset bezpiecznikowych BM. Po wyjęciu bezpieczników, na ich miejsce umieszcza się dielektryczne wkładki gwarantujące izolację elektryczną i informujące o pracach serwisowych na urządzeniu.
dostępne: 0 sztBlokada średnich zaworów z pokrętłem 65561 marki BRADY jest popularnym narzędziem Lockout/Tagout. Blokada jest w kształcie półokręgu, który zamyka się w formę puszki plastikowej. 65561 skutecznie blokuje kurki, małe zasuwy i zawory z pokrętłem.
dostępne: 0 sztMasterlock 480 Blokada zasuw i zaworów z pokrętłem marki Masterlock jest jednym z najbardziej wszechstronnych narzędzi Lockout/Tagout. Blokada jest w kształcie półokręgu, który zamyka się w formę puszki plastikowej - uniemożliwiając manipulację pokrętłem. 480 skutecznie blokuje zawory o średnicy 25mm-76mm.
dostępne: 1 sztBlokada zasuw i zaworów z pokrętłem marki Masterlock jest jednym z najbardziej wszechstronnych narzędzi Lockout/Tagout. Blokada jest w kształcie półokręgu, który zamyka się w formę puszki plastikowej - uniemożliwiając manipulację pokrętłem. 481 skutecznie blokuje zawory o średnicy 51-127mm i grubości pokrętła do 38mm oraz średnicy wrzeciona do 38mm.
dostępne: 1 sztBlokada Lockout zaworów kulowych typu Seal Tight Blokada zakładana jest na głowicę zaworu kulowego, po wcześniejszym zdemontowaniu z niego rączki. Lockout ten pasuje na większość typów zaworów kulowych. Zasłania dostęp do głowicy zaworu i jest zamykana na kłódkę. Rączkę zaworu kulowego umieszcza się w specjalnej kieszeni.
dostępne: 0 sztBlokada butli z gazem S3910 marki Masterlock jest jednym z najbardziej wszechstronnych narzędzi Lockout/Tagout. Blokada jest w kształcie półokręgu, który zamyka się w formę puszki plastikowej. S3910 skutecznie blokuje zawory butli z gazem, kurki, małe zasuwy i zawory z pokrętłem, grzybki bezpieczeństwa oraz zawory kulowe z motylkiem do zamykania.
dostępne: 3 szt