Kategorie

Ostatnio przeglądane

Blokada Lockout na przyciski sterownicze, stacyjki, grzybki bezpieczeństwa Masterlock S2151

Masterlock S2151

Aby zablokować przyciski sterownicze, przycisk start/stop, stacyjki, czy grzybki bezpieczeństwa istnieje skuteczna blokada Lockout/Tagout S2151 marki Masterlock. Blokada składa się z przeźroczystej puszki plastikowej, w której zamyka cię przycisk awaryjny STOP oraz podstawek montowanych pod przycisk, lub samoprzylepnych.

Więcej szczegółów

Dostępność: 2 szt.

106,00 zł netto
130.38 brutto

Więcej informacji

Blokada przycisku STOP  MasterLock S2151

S2151 to blokada do systemu LOTO przeznaczona do przycisków awaryjnych oraz innych przycisków pulpitów, aby uniemożliwić nieupoważnionym osobom przypadkowe naciśnięcie. Blokada posiada możliwość dopasowania do wymaganej średnicy przycisku. Konstrukcję blokady wykonano z przeźroczystego plastiku, odpornego na trudne warunki przemysłowe. Dzięki przejrzystej obudowie blokady można zobaczyć, co znajduje się pod nią i czy np. przycisk jest wciśnięty, kluczyk ze stacyjki wyjęty itd.

Osłonę na przycisk można w prosty i szybki sposób zamontować i to na dwa sposoby. Wystarczy zdemontować przycisk, założyć okrągłą podkładkę pod przycisk i zainstalować przycisk. Podkładka okrągła wówczas zamontowana jest na stałe, a tylko w razie potrzeby zakłada się na nią blokadę i zamyka na kłódkę. Drugim sposobem montażu blokady jest przyklejenie podkładki samoprzylepnej w formie półksiężyca na przycisk - wówczas nie trzeba nawet demontować przycisku. Podkładka jest zamontowana na stałe, a w razie konieczności zablokowania - zakłada się tylko blokadę w formie puszki i zamyka na kłódkę oraz oznacza przywieszką Tagout.

Model S2151 jest przeznaczony do przycisków o średnicy 50 mm max i wysokości do 45 mm. max.

Blokada S2151 posiada w komplecie puszkę oraz po jednej sztuce podkładek okrągłych i półksiężyców.