Kategorie

Ostatnio przeglądane

Wózek do naklejania taśmy oznaczeniowej o szerokości od 50 do 100mm.

WDT-50-100

Wózek do naklejania folii do taśm o szerokości od 50 do 100mm. Ręczny aplikator do taśm oznaczeniowych, solidny, metalowy, malowany proszkowo. Wózek dostarczany w częściach z prostą instrukcją złożenia.

Więcej szczegółów

Dostępność: ~tydzień

633,00 zł netto
778.59 brutto

Więcej informacji

Wózek do naklejania taśm oznaczeniowych i BHP ułatwia i usprawnia pracę przy wyklejaniu ciągów komunikacyjnych na halach przemysłowych. Dzięki solidnej konstrukcji i łatwej obsłudze urządzenia, umożliwia pełne wykonanie wszelkich operacji związanych z wyznaczaniem stref niebezpiecznych, ciągów komunikacyjnych oraz znakowaniu innych miejsc. Wózek wykorzystywany jest do znakowania posadzek hal przemysłowych, garaży i parkingów.

Rolkę taśmy umieszcza się w regulowanym uchwycie (ruchome zaciski), taśma przechodząca przez walec naklejana jest automatycznie na podłogę poprzez docisk. Stalowy wózek umożliwia naklejanie taśm oznaczeniowych po linii prostej oraz lekkim łuku. Dociążona konstrukcja gwarantuje precyzję i trwałość znakowania posadzek. 

Produkt dostarczany jest z instrukcją montażu. Dzięki ruchomym zaciskom model przeznaczony do najpopularniejszych taśm o szerokości 50 mm oraz rolek o mniejszych szerokościach, aż do taśm o szer. nawet 100 mm.

Produkty powiązane