Kategorie

Ostatnio przeglądane

Komplet 4 słupków plastikowych z łańcuszkiem 10m - podstawy do wypełnienia wodą/piaskiem

SZL-07

Zestaw słupków plastikowych z łańcuszkiem. W zestawie znajdują się 4 słupki plastikowe, 4 okrągłe podstawy do wypełnienia wodą/piaskiem, 10m łańcuszka plastikowego z ogniwem 6mm. Zestaw do wygrodzenia miejsca pracy, lub wykonania zapory, kordonu. Słupki są jakości przemysłowej - również na zewnątrz. Słupki się rozkłada, odłączając podstawki, więc są łatwe do składowania. Kolor do wyboru.

Więcej szczegółów

Dostępność: 3 szt.

276,00 zł netto
339.48 brutto

Więcej informacji

Słupki z łańcuszkami służą do odgrodzenia dostępu do niebezpiecznej strefy w fabryce, lub wyznaczeniu ciągów komunikacyjnych. Zarówno słupki, podstawki i łańcuszki są plastikowe, przez co łatwe (lekkie!) do przenoszenia. Produkt przemysłowy - również do użytkowania na zewnątrz budynków. Słupki są doskonale widoczne, ponieważ pomalowane są żółto-czarne, lub biało-czerwone paski. Słupki w połączeniu z łańcuszkami tworzą barierę ostrzegawczą i oddzielają miejsce pracy.

Komplet zawiera 4 słupki plastikowe żółto-czarne, lub biało-czerwone o wysokości 90cm, z okrągłą podstawą do wypełnienia wodą/piskiem oraz 10mb łańcuszka plastikowego z ogniwem 6mm, w kolorze żółto-czarnym, lub biało-czerwonym.

Zestawy są dostępne w dwóch kolorach ostrzegawczych, rzucających się w oczy:

  • SET-SKP-GS (zestaw żółto-czarny)
  • SET-SKP-RW (zestaw biało-czerwony)

Słupki dostępne są również pojedynczo, na sztuki. Słupki posiadają również opcję postawy gumowej. Łańcuszek dostępny jest również na metry.

Produkty powiązane