Kategorie

Ostatnio przeglądane

Komplet 4 słupków plastikowych z podstawą gumową z łańcuszkiem 10m

Słupki plastikowe służą do wygrodzenia miejsca pracy, wykonania zapory, lub kolejkowania ludzi. Słupki są lekkie, przenośne, łatwe do rozstawienia. Łańcuszek można łączyć w dowolne odcinki, przez co wykonuje się odgrodzenie na pożądaną długość. Słupki się składa, odłączając podstawki, więc są łatwe do składowania. Całość jest plastikowa, więc do wykorzystania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Więcej szczegółów

Dostępność: 6 szt.

290,00 zł netto
356.7 brutto

Więcej informacji

Słupki z łańcuszkami służą do odgrodzenia dostępu do niebezpiecznej strefy w fabryce, lub wyznaczeniu ciągów komunikacyjnych. Zarówno słupki, podstawki i łańcuszki są plastikowe, przez co łatwe (lekkie!) do przenoszenia. Produkt przemysłowy - również do użytkowania na zewnątrz budynków. Słupki są doskonale widoczne, ponieważ pomalowane są żółto-czarne paski. Słupki w połączeniu z łańcuszkami tworzą barierę ostrzegawczą i oddzielają miejsce pracy.

Komplet zawiera 4 słupki plastikowe żółto-czarne, lub biało-czerwone o wysokości 90cm, z kwadratową podstawą gumową, waga 1,6kg/szt. oraz 10mb łańcuszka plastikowego z ogniwem 6mm, w kolorze żółto-czarnym, lub biało-czerwonym.

Słupki dostępne są również pojedynczo, na sztuki. Łańcuszek dostępny jest na metry. Dostępna kolorystyka słupków i łańcuszków to biało-czerwone lub żółto-czarne pasy.

Produkty powiązane