Kategorie

Ostatnio przeglądane

Słupek plastikowy POPULAR z rozciąganą taśmą do 3,7m, z zapięciem standardowym

ST-P-3,7-PR

Słupek plastikowy POPULAR w standardzie przemysłowym, o wysokości 955mm, z rozciąganą taśmą odgradzającą o długości 3,7m (płynna regulacja długości). Słupek w kolorze żółtym, z taśmą w żółto-czarne pasy, z czarną podstawą żeliwną o średnicy 354mm. Słupek jest stabilny i waży 8kg. Możliwy dowolny zadruk taśmy (za dopłatą).

Więcej szczegółów

Dostępność: do 7 dni

506,00 zł netto
622.38 brutto

Więcej informacji

Słupki z rozwijaną taśmą odgradzającą
Słupki z taśmą idealnie sprawdzają się do odgradzania i wydzielenia powierzchni, z przeznaczeniem do hal fabrycznych i magazynów. Słupki odgradzające są idealnym rozwiązaniem do wyznaczania ciągów komunikacyjnych czy też stref ograniczonego dostępu np. do remontowanych maszyn. Słupki z taśmą są rozwiązaniem przemysłowym - do użycia wewnątrz i na zewnątrz. Taśmy posiadają mechanizm zwalniający zwijanie taśmy, aby uniknąć uderzenie kogoś przez taśmę. Sama taśma jest tej jakości co pasy bezpieczeństwa w samochodzie. Jest to produkcja w całości europejska, stąd szybka dostępność szerokiej gamy typów i kolorów.

Dostępne kolory słupka: czerwony, niebieski, biały, czarny, żółty.

Dostępne kolory taśmy: biała, szara, ciemnoszara, czarna, jasnozielona, zielona, ciemnozielona, jasnoniebieska, niebieska, ciemnoniebieska, granatowa, pomarańczowa, fioletowa, czerwona, kasztanowa, żółta oraz w kolorach ostrzegawczych: żółto-czarne pasy i biało-czerwone pasy.

Możliwy jest zadruk dowolnej treści (również z logo) na taśmach i wyceniany jest indywidualnie.

Standardowo, taśmę wyciąganą z jednego słupka zapina się o następny. Dostępne są również inne opcje zapięcia taśmy (za dodatkową opłatą):

  • Zapięcie magnetyczne (na końcówce taśmy jest silny magnes, który przyczepia się do metalu)
  • Klips ścienny (montowany na ścianie - do którego zaczepia się końcówkę taśmy wyciągniętej ze słupka)

Produkty powiązane