Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Eco Rack "S" elastyczne odbojniki regałów magazynowych, rozmiar ”S” dla regałów szer. : 70-87mm wys.: 600 mm

ECO RACK "S"

Elastyczne odbojnice regałów magazynowych, które pochłaniają energię zderzenia i chronią nogi regałów, przed uszkodzeniem. Eco Rack rozmiar "S" to odbojnik o wysokości 600mm i pasuje na nogi regałów o szerokości: 70 - 87mm. Kolor pomarańczowy.

Więcej szczegółów

Dostępność: ~tydzień

155,00 zł netto
190.65 brutto

Więcej informacji

Odbojniki do regałów Eco Rack od producenta RACK ARMOUR.
Odbojniki do ręcznego montażu na wspornikach regałowych, przeznaczone do zabezpieczenia i ochrony regałów magazynowych. Innowacyjne odboje Eco Rack zapewniają optymalne bezpieczeństwo i ochronę regałów magazynowych niemal wszystkich typów. Wykonane z recyklingowego polietylenu (HDPE), są elastyczne, sprężynujące i stabilne, po uderzeniu powracają
do pierwotnej formy, ograniczając wypadki i kosztowne naprawy. Dostępne w czterech rozmiarach dla wsporników o szerokości od 70 mm do 130 mm, oferują wysokość ochrony do 600 mm. Żółty kolor zwiększa widoczność, pełniąc funkcję ostrzegawczą. Odboje są wytrzymałe na uderzenia i odporne na niskie temperatury (aż do -40˚C), nadają się do chłodni. Wysokość odbonika to 600mm. Dostępne są 4 rozmiary:  "S" do wsporników regałowych 70-87mm, "M" do wsporników regałowych 88-100mm, "L" do wsporników regałowych 101-110mm i "XL" do 125mm szerokości regałów.

Produkty powiązane