Kategorie

Ostatnio przeglądane

Kontrolka zawiesi linowych, haków, sprzętu do prac na wysokości

KZW-01

Wszędzie tam, gdzie potrzeba oznaczyć datę następnego przeglądu, a nie ma miejsca na przyklejenie etykiety można zastosować kontrolkę na opasce samozaciskowej z tabliczką. Po jednej stronie tabliczki, przyklejona jest etykieta do ręcznego opisu (np. numeru urządzenia, nośności itp) i zalaminowana, a z drugiej strony jest przyklejona etykieta z datą następnego przeglądu (również zalaminowana).

Więcej szczegółów

Dostępność: 65 szt.

7,00 zł netto
8.61 brutto

Więcej informacji

Zawiesia w trakcie pracy są narażone na zużycie i starzenie i powinny być regularnie sprawdzane pod względem ich sprawności. Odstęp czasowy pomiędzy kolejnymi badaniami nie powinien przekraczać 12 miesięcy, należy wziąć pod uwagę częstotliwość używania zawiesi. Te same normy dotyczą haków, sprzętu do pracy na wysokości itp.

Aby oznaczyć datę przeglądu, bezpośrednio na urządzeniu/instalacji (oprócz dokumentów papierowych), należy zastosować kontrolkę w formie naklejki, lub zawieszki. Kontrolki KZW-01 są oparte na opasce samozaciskowej, którą można przyczepić do haka, zawiesi, linki itd. Opaska posiada tabliczkę, gdzie znajduje się z dwóch stron miejsce na umieszczenie informacji. Z jednej strony jest etykieta samolaminująca (po wykonaniu opisu długopisem/pisakiem - zabezpiecza się go przeźroczystym laminatem). Z drugiej strony jest etykieta z datą następnego przeglądu (również zalaminowana), gdzie datę oznacza się kasownikiem IDE-01.

Kontrolki przeglądów są rozwiązaniem przemysłowym - do użycia w ciężkich warunkach wewnątrz, lub na zewnątrz budynków. Zawieszki kontroli przeglądów odporne są na ścieranie, UV, zaolejenia.

Dane techniczne opaski samozaciskowej:

  • Długość: 280mm
  • Szerokość 7,5mm
  • Max średnica wiązki 70mm
  • Min siła zrywania 45kg
  • Szerokość tabliczki 50mm
  • Wysokość tabliczki 80mm