Kategorie

Ostatnio przeglądane

Kłódka Lockout BRADY,żółta, z nylonowym kabłąkiem 38mm, różne klucze

BRADY 813596

Kłódki bezpieczeństwa są podstawowym elementem systemu Lockout/Tagout. Amerykański producent BRADY posiada najpopularniejsze kłódki do systemu LOTO. Kłódka posiada plastikowy korpus oraz nylonowy kabłąk - więc jest idealnym narzędziem dla elektryków. Kolor żółty.

Więcej szczegółów

Dostępność: 1 szt.

97,00 zł netto
119.31 brutto

Więcej informacji

Kłódki bezpieczeństwa Brady z nylonowym kabłąkiem (9 kolorów, różne klucze, klucze jednakowe, klucz Master, blokada klucza). Kłódki dielektryczne Brady z plastikowym jarzmem.
Kompaktowe i lekkie, a zarazem bardzo odporne. Mają rowkowany korpus wykonany z odpornego, nieprzewodzącego i nieskrzącego nylonu, który ułatwia chwytanie i obsługę. Kabłąk kłódki bezpieczeństwa wykonano z mocnego nylonu - odpornego na pękanie. Kłódki mają zwiększoną odporność na uderzenia, wysokie temperatury i korozję chemiczną. Są idealne do zastosowań elektrycznych. Opatentowany, odizolowany 6-kołowy zamek chroni pracowników przed porażeniem prądem, gdy klucz jest włożony. Klucz można wyjąć z kłódki dopiero po zamknięciu kabłąku. Każda kłódka posiada niepowtarzalny klucz. Zastrzeżony, niecentryczny wzór konstrukcji otworu na klucz zapewnia optymalne bezpieczeństwo. Kłódki dostępne także w innych schematach doboru kluczy. Do każdej kłódki dołączony jest jeden klucz. Standardowo dostarczane z etykietami w językach: angielskim, francuskim i hiszpańskim.

Kłódki Lockout/Tagout marki Brady posiadają wszystkie najważniejsze cechy zalecane przez OSHA:

  1. Tylko 1 klucz (nie można go podrobić)
  2. Blokada klucza (gdy kłódka jest niezamknięta, klucza nie można wyciągnąć)
  3. Wytrzymałość mechaniczną

Produkty powiązane