Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Kłódka bezpieczeństwa BRADY, czarna, ze stalowym kabłąkiem 38mm, różne klucze

BRADY 051353

Kłódka Lockout BRADY, plastikowy korpus, stalowy kabłąk 38mm, czarna

Kłódki bezpieczeństwa służą do zamykania blokad Lockout. Są podstawowym elementem systemu Lockout/Tagout. Producent BRADY posiada najpopularniejsze kłódki do systemu LOTO. Różne kolory.

Więcej szczegółów

Dostępność: 2 szt.

97,00 zł netto
119.31 brutto

Więcej informacji

Kłódki bezpieczeństwa Brady ze stalowym kabłąkiem (9 kolorów, różne klucze, klucze jednakowe, klucz Master, blokada klucza).
Kompaktowe i lekkie, a zarazem bardzo odporne. Mają rowkowany korpus wykonany z odpornego, nieprzewodzącego i nieskrzącego nylonu, który ułatwia chwytanie i obsługę. Kabłąk kłódki bezpieczeństwa wykonano z hartowanej stali. Kłódki mają zwiększoną odporność na uderzenia, wysokie temperatury i korozję chemiczną. Są idealne do zastosowań elektrycznych. Opatentowany, odizolowany 6-kołowy zamek chroni pracowników przed porażeniem prądem, gdy klucz jest włożony. Klucz można wyjąć z kłódki dopiero po zamknięciu kabłąku. Każda kłódka posiada niepowtarzalny klucz. Zastrzeżony, niecentryczny wzór konstrukcji otworu na klucz zapewnia optymalne bezpieczeństwo. Kłódki dostępne także w innych schematach doboru kluczy. Do każdej kłódki dołączony jest jeden klucz. Standardowo dostarczane z etykietami w językach: angielskim, francuskim i hiszpańskim.