Kategorie

Ostatnio przeglądane

Kłódka bezpieczeństwa BRADY, zielona, ze stalowym kabłąkiem 38mm, różne klucze

BRADY 051345

BRADY: 051345 Kłódka zielona BRADY dedykowana do Lockout/Tagout

Kłódki bezpieczeństwa służą do zamykania blokad Lockout. Są podstawowym elementem systemu Lockout/Tagout. Producent BRADY posiada najpopularniejsze kłódki do systemu LOTO. Różne kolory.

Więcej szczegółów

Dostępność: 3 szt.

97,00 zł netto
119.31 brutto

Więcej informacji

Kłódki bezpieczeństwa Brady ze stalowym kabłąkiem (9 kolorów, różne klucze, klucze jednakowe, klucz Master, blokada klucza).
Kompaktowe i lekkie, a zarazem bardzo odporne. Mają rowkowany korpus wykonany z odpornego, nieprzewodzącego i nieskrzącego nylonu, który ułatwia chwytanie i obsługę. Kabłąk kłódki bezpieczeństwa wykonano z hartowanej stali. Kłódki mają zwiększoną odporność na uderzenia, wysokie temperatury i korozję chemiczną. Są idealne do zastosowań elektrycznych. Opatentowany, odizolowany 6-kołowy zamek chroni pracowników przed porażeniem prądem, gdy klucz jest włożony. Klucz można wyjąć z kłódki dopiero po zamknięciu kabłąku. Każda kłódka posiada niepowtarzalny klucz. Zastrzeżony, niecentryczny wzór konstrukcji otworu na klucz zapewnia optymalne bezpieczeństwo. Kłódki dostępne także w innych schematach doboru kluczy. Do każdej kłódki dołączony jest jeden klucz. Standardowo dostarczane z etykietami w językach: angielskim, francuskim i hiszpańskim.