Kategorie

Ostatnio przeglądane

Kłódka Lockout Masterlock 406 z nylonowym kabłąkiem 38mm

Kłódki bezpieczeństwa Masterlock - Xenoy z plastikowym kabłąkiem (8 kolorów, różne klucze, klucze jednakowe, klucz Master, blokada klucza). Kłódki zaprojektowane do blokad Lockout/Tagout. Wszystkie elementy wyprodukowane z niemagnetycznego, nieiskrzącego plastiku, miedzi i mosiądzu. Opcja zatrzymania klucza gwarantuje, że kłódka nie pozostanie przypadkowo nie zamknięta.

Więcej szczegółów

Dostępność: do 7 dni

104,00 zł netto
127.92 brutto

Więcej informacji

Kłódki bezpieczeństwa Masterlock serii 406 są dielektryczne, z nylonowym kabłąkiem. Idealne do blokad elektrycznych, czy górniczych. Standardowo w wersji różnych kluczy KD. Inne wersje doboru kluczy dostępne na zapytanie ofertowe:

  • różne klucze - KD KeyDifferent
  • klucze jednakowe - KA KeyAlike
  • klucza generała - MK MasterKey

Kłódki bezpieczeństwa Masterlock - Xenoy z plastikowym kabłąkiem (8 kolorów, różne klucze, klucze jednakowe, klucz Master, blokada klucza)
Kłódki zaprojektowane wyłącznie do blokad zabezpieczających. Charakterystyczna kłódka typu XENOY jest trwała, znormalizowana, solidna oraz dostosowana do normy OSHA 1910.147. Odporna na chemikalia, różnicę temperatur oraz promienie UV. W kłódkach zastosowano 6 cylindrów gwarantujących wysoki stopień zabezpieczenia. Wszystkie elementy wyprodukowane z niemagnetycznego, nieiskrzącego plastiku, miedzi i mosiądzu. Opcja zatrzymania klucza gwarantuje, że kłódka nie pozostanie przypadkowo nie zamknięta. Do każdej kłódki dołączony jest jeden klucz.

Produkty powiązane