Kategorie

Ostatnio przeglądane

Lockout linkowy ze zwijaną linką stalową 2,74m

Masterlock S856

MasterLock S856

Uniwersalna blokada linkowa LOTO Lockout/Tagout, amerykańskiej marki "Masterlock" z linką stalową pokrytą winylem, średnica linki: 3,3mm, długość linki: 2,74m. Linka zwijana jest wewnątrz obudowy blokady, więc się nie pląta. Blokuje zasuwy, zawory z pokrętłem, lub zawory motylkowe.

Więcej szczegółów

Dostępność: 4-6 dni

324,00 zł netto
398.52 brutto

Więcej informacji

Regulowana blokada linkowa marki MasterLock S856 to urządzenie przeznaczone do blokowania różnych elementów odcinających energię jak zawory, przepustnice, zasuwy, wyłączniki, odłączniki i inne. Przy pomocy jednej blokady można zabezpieczyć kilka elementów jednocześnie. 

Blokada linkowa ogólnego stosowania S856 wykonana jest z termoplastycznego tworzywa typu Zenex, odpornego na chemikalia, skrajne warunki temperaturowe od -40°C do +200°C.

Sama linka zwinięta jest wewnątrz obudowy blokady, przez co się nie pląta. Blokada wyposażona jest w specjalny system blokowania, dzięki któremu linka jest zawsze odpowiednio naprężona. Wystarczy przeciągnąć końcówki linki przez punkty, które mają zostać zablokowane, a następnie zablokować linkę w obudowie blokady. Linkę następnie zamyka się poprzez naciśnięcie dźwigni na rączce. Przy zamkniętej blokadzie można jeszcze dociągnąć linkę, a przy próbie poluzowania jest blokowana. Całość zamyka się na kłódkę dedykowaną do Lockout.

Blokada posiada stalową, plecioną linkę, która jest izolowana przeźroczystą powloką winylu. Linka blokady jest solidna i i jednocześnie izolowana.

Wymiary blokady linkowej S856:

  • średnica linki - 3,3 mm
  • długość linki - 2,74 m

Uniwersalną blokadą linkową S856 można zabezpieczyć zawory, przepustnice, zasuwy, wyłączniki i odłączniki. Blokada pełni też funkcję multi-lockout, gdyż jednocześnie blokadę można zamknąć aż na 4 kłódki.

Blokada linkowa występuje też z nieprzewodzącą linką nylonową (dedykowaną do zastosowań elektrycznych) -> Masterlock P/N: S866.

Produkty powiązane