Kategorie

Ostatnio przeglądane

Regulowana blokada linkowa Lockout/Tagout z linką stalową 1,8m w otoczce winylowej

Masterlock S806

Oryginalna blokada linkowa LOTO Lockout/Tagout, amerykańskiej marki "Masterlock" z linką stalową pokrytą winylem, średnica linki: 4mm, długość linki: 1,8m. Blokuje zawory z pokrętłem, lub zawory motylkowe.

Więcej szczegółów

Dostępność: 2 szt.

144,00 zł netto
177.12 brutto

Więcej informacji

Regulowana blokada linkowa marki MasterLock S806 to urządzenie przeznaczone do blokowania różnych elementów odcinających energię jak zawory, przepustnice, zasuwy, wyłączniki, odłączniki i inne. Przy pomocy jednej blokady można zabezpieczyć kilka elementów jednocześnie. 

Blokada linkowa ogólnego stosowania S806 wykonana jest z termoplastycznego tworzywa typu Zenex, odpornego na chemikalia, skrajne warunki temperaturowe od -40°C do +200°C.

Blokada wyposażona jest w specjalny system blokowania, dzięki któremu linka jest zawsze odpowiednio naprężona. Wystarczy przeciągnąć końcówki linki przez punkty, które mają zostać zablokowane, a następnie przełożyć przez korpus blokady. Linkę następnie zamyka się poprzez naciśnięcie dźwigni na rączce. Przy zamkniętej blokadzie można jeszcze dociągnąć linkę, a przy próbie poluzowania jest blokowana. Całoś zamyk się na kłódkę dedykowaną do Lockout.

Blokada posiada stalową, plecioną linkę, która jest izolowana przeźroczystą powloką winylu. Linka blokady jest solidna i i jednocześnie izolowana.

Wymiary blokady linkowej S806:

  • średnica linki - 4 mm
  • długość linki - 1,8 m

Uniwersalną blokadą linkową S806 można zabezpieczyć zawory, przepustnice, zasuwy, wyłączniki i odłączniki. Blokada pełni też funkcję multi-lockout, gdyż jednocześnie blokadę można zamknąć aż na 4 kłódki.

Produkty powiązane