Kategorie

Ostatnio przeglądane

Zapora nożycowa metalowa, montowana do ściany i rozciągana na kółkach do 3,6m

Rozsuwane zapory harmonijkowe, stalowe, pomalowane proszkowo i oklejane folią odblaskową w kolorach ostrzegawczych. Do wyboru kolory: żółto-czarny, lub biało-czerwony.
Zapora średnia - rozciągana do 3,6 m, wysokość 1m, wykonana z poprzeczek z płaskownika 4 x 25 mm, ciężar 14,3 kg. Bariera z jednej strony montowana do ściany i rozciągana na kółkach.

Więcej szczegółów

Dostępność: od 1 do 2 tygodni

697,00 zł netto
857.31 brutto

Więcej informacji

Rozsuwane zapory harmonijkowe, pomalowane proszkowo i oklejane folią odblaskową w kolorach ostrzegawczych. System rozstawiania zapór jest stopniowy i niezwykle łatwy w obsłudze. Kolejną ich zaletą jest fakt, iż podczas składowania zajmują bardzo mało miejsca. Dostępne są 3 rodzaje zapór:
1)  Zapora lekka, rozciągana do 2 m, wysokość 1m, stabilny stojak z rury stalowej z uszkami do zamocowania taśm odgradzających, poprzeczki z płaskownika 20 x 2mm, ciężar 6 kg
2)  Zapora średnia - rozciągana do 3,5 m, wysokość 1m, stojak j.w., poprzeczki z płaskownika 25 x 4 mm, ciężar 12 kg
3)  Zapora ciężka - rozciągana do 4 m, wysokość 1m,  stojak j.w., poprzeczki z płaskownika 40 x 5 mm, ciężar 20 kg

Do wyboru dwa rodzaje kolorystyki ostrzegawczej:

  • Z3110, 70-30R,  żółto-czarna
  • Z3115, 70-10R,  biało-czerwona

Istnieje możliwość zamontowania kółek w stopie zapór, gdzie z jednej strony dodatkowo znajduje się hamulec. Dodatkowo, można przystosować barierki do zamocowania ich z jednej strony do ściany, czy słupka. Dostępne wersje kolorystyczne: biało-czerwone i żółto-czarne oraz inne - na zamówienie.

Produkt polski!

Produkty powiązane