Kategorie

Ostatnio przeglądane

Solidna zapora nożycowa metalowa rozciągana do 4m, na kółkach

Rozsuwane zapory harmonijkowe, stalowe, pomalowane proszkowo i oklejane folią odblaskową w kolorach ostrzegawczych. Do wyboru kolory: żółto-czarny, lub biało-czerwony.
Zapora ciężka - na kółkach, rozciągana do 4,0 m, wysokość 1m, stojak z rury stalowej z uszkami do zamocowania taśm odgradających., poprzeczki z płaskowników 40 x 5 mm, ciężar 20 kg

Więcej szczegółów

Dostępność: do 7 dni

752,03 zł netto
925 brutto

Więcej informacji

Rozsuwane zapory harmonijkowe, na kółkach, pomalowane proszkowo i oklejane folią odblaskową w kolorach ostrzegawczych. System rozstawiania zapór jest stopniowy i niezwykle łatwy w obsłudze. Kolejną ich zaletą jest fakt, iż podczas składowania zajmują bardzo mało miejsca. Dostępne są 3 rodzaje zapór:
1)  Zapora lekka, rozciągana do 2 m, wysokość 1m, stabilny stojak z rury stalowej z uszkami do zamocowania taśm odgradzających, poprzeczki z płaskownika 20 x 2mm, ciężar 6 kg
2)  Zapora średnia - rozciągana do 3,5 m, wysokość 1m, stojak j.w., poprzeczki z płaskownika 25 x 4 mm, ciężar 12 kg
3)  Zapora ciężka - rozciągana do 4 m, wysokość 1m,  stojak j.w., poprzeczki z płaskownika 40 x 5 mm, ciężar 20 kg

Do wyboru dwa rodzaje kolorystyki ostrzegawczej:

  • Z1320 żółto-czarna
  • Z1325 biało-czerwona

Dodatkowo, można przystosować barierki do zamocowania ich z jednej strony do ściany, czy słupka. Dostępne wersje kolorystyczne: biało-czerwone i żółto-czarne oraz inne - na zamówienie.

Produkt polski!

Produkty powiązane