Kategorie

Ostatnio przeglądane

Naścienna skrzynka blokowania grupowego Ultra Compact Lock Box

Brady 149173

Skrzynka blokowania grupowego marki BRADY, z okienkiem do podglądu kluczy/kłódek - do zainstalowania na ścianie. Ultra Compact Lock Box jest wykonany z solidnego plastiku i posiada przeźroczystą klapkę do podglądu kluczy w środku. Pudełko pomieści 6 kłódek i może być zamykane przez 12 kłódek.

Więcej szczegółów

Dostępność: do 7 dni

428,00 zł netto
526.44 brutto

Więcej informacji

Renomowany, amerykański producent sprzętu LOTO Lockout/Tagout stworzył skrzynkę Lock-box małych rozmiarów, aby można było zastosować blokowanie grupowe LOTO bezpośrednio przy maszynie. Skrzynkę można zainstalować na ścianie, lub siatce odgradzającej maszynę. Może być zdejmowana. Lock-box posiada przeźroczyste drzwiczki z otworem na wrzucenie kluczy. Jest to istotne, aby utrzymanie ruchu upewniło się, że klucze od zablokowanej maszyny są bezpieczne w środku. Lockout grupowy polega na blokowaniu dużych maszyn, na czas remontu i zamknięciu wszystkich źródeł niebezpiecznej energii, na kłódki. Często tych kłódek jest kilka, lub więcej. Co zrobić zatem z kluczami? Można je umieścić w skrzynce Lock-box. Pracownicy, którzy wchodzą na remont nie muszą już zakładać swoich kłódek na każde miejsce odcięcia energii - tylko zakładają kłódkę na lock-box i są bezpieczni. Lock-box jest szczególnie przydatny, przy dłuższych remontach, gdzie maszyna zablokowana jest przez klika dni, a nawet tygodni. Ciężko było by codziennie zamykać na kłódkę wszystkie wyłączniki prądu i zawory. Stąd robi się to tylko raz, a klucze od kłódek deponuje się w lock-boksie.

BRADY Ultra Compact Lock Box występuje w następujących konfiguracjach:

  • 149173 - sama skrzynka blokowania grupowego Lock-box, czerwona, z przeźroczystymi drzwiczkami, w rozmiarze 145x102x69mm
  • 149174 - skrzynka lock box + 6 kłódek Lockout czerwonych w systemie klucza jednakowego KA (wyższa cena!)
  • 149175 - skrzynka lock box + 6 kłódek Lockout czerwonych w systemie kluczy innych KD (wyższa cena!)
  • 149172 - skrzynka lock box + 6 kłódek Lockout żółtych w systemie klucza jednakowego KA (wyższa cena!)
  • 149176 - skrzynka lock box + 6 kłódek Lockout żółtych w systemie kluczy innych KD (wyższa cena!)

Pobierz PrestaShop