Kategorie

Drukarki Etykiet Termotransferowe 

Nasza firma to nie tylko różnego rodzaju oznaczenia do maszyn, magazynów czy hal produkcyjnych. Naszym Klientom chcemy dostarczać także rozwiązania, które ułatwią im prowadzenie działalności przemysłowej, a także będą cechowały się niezawodnością oraz wydajnością pracy.

Znajdujące się w ofercie naszej firmy drukarki termotransferowe, to najpopularniejszy obecnie sposób tworzenia przemysłowych etykiet samoprzylepnych. Odbywa się on poprzez wprasowanie kalki w etykietę pod wpływem ciepłoty głowicy (np. karty gwarancyjne, czy tabliczki znamionowe). Dodatkowo wszystkie nasze termotransferowe drukarki etykiet posiadają także funkcję druku termicznego, czyli zaczerniania papieru termoczułego pod wpływem nagrzewania się głowicy (popularne paragony).

Oferowane przez naszą firmę urządzenia termotransferowe, można podzielić na kilka grup:

 • etykieciarki - modele przenośne z klawiaturą i wyświetlaczem
 • biurkowe - urządzenia małych rozmiarów, idealne na biurko, wyposażone w podłączenie do komputera
 • przemysłowe -nieco większe modele przeznaczone do pracy 24h, np. na linii produkcyjnej
 • specjalne - np. aplikatory etykiet

Każda nasza drukarka do termotransferu cechuje się zadowalającymi parametrami technicznymi, solidną konstrukcją, a także łatwością obsługi oraz rozsądną ceną. Z przyjemnością doradzimy Państwu w kwestii wyboru urządzenia o najbardziej dopasowanej do Państwa potrzeb specyfikacji.

Podkategorie

 • Drukarki etykiet małe...

  Klasyczne drukarki etykiet termiczne i termotransferowe.

  • Małe drukarki etykiet, tzw "biurkowe" mają średnią wydajność do 20 tysięcy etykiet na dobę. Do małych drukarek nadają się etykiety nawinięte na rolce o gilzie 25-32mm. Maksymalna średnica rolki etykiet to 127mm. Kalki są na gilzie 1cm i mają z reguły 90m długości oraz różne szerokości.
  • Duże drukarki "przemysłowe" przystosowane są do pracy ciągłej, na linii produkcyjnej i mają średnią dobową wydajność ponad 100 tysięcy wydrukowanych etykiet. Do dużych drukarek pasują wszystkie materiały eksploatacyjne (etykiety) oraz kalki 300m, lub 450m., na gilzie 3cm.
 • Przenośne drukarki...

  Podręczne drukarki etykiet posiadają klawiaturę i wyświetlacz, przez co są mobilne i mogą drukować oznaczenia w miejscu pracy. Materiały eksploatacyjne są najczęściej w formie wymiennych kasetek (kartridży), gdzie znajdują się etykietki kalka potrzebna do ich zadruku.

 • Kasetki do drukarki...

  Materiały eksploatacyjne do drukarek etykiet to etykiety oraz kalki termotransferowe. W przypadku drukarek przenośnych marki Brady, etykiety i kalki połączone są w całość w formie kasetki/kartridża. W kasetce znajdują się etykiety samoprzylepne i odpowiednia taśma do ich zadruku.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów