Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Komplet 4 słupków plastikowych biało-czerwonych z łańcuszkiem 10m

SZL-03

SZL-03

Komplet 4 słupków plastikowych biało-czerwonych o wysokości 90cm, z kwadratową podstawą gumową (waga 1,6kg) oraz 10mb łańcuszka plastikowego z ogniwem 6mm, w kolorze biało-czerwonym. Do wygrodzeń miejsc pracy, wykonania zapory, lub kolejkowania ludzi. Słupki są lekkie, przenośne, łatwe do rozstawienia.

Więcej szczegółów

Dostępność: 1 szt.

325,00 zł netto
399.75 brutto

Więcej informacji

Słupki z łańcuszkami służą do odgrodzenia dostępu do niebezpiecznej strefy w fabryce, lub wyznaczeniu ciągów komunikacyjnych. Zarówno słupki, podstawki i łańcuszki są plastikowe, przez co łatwe (lekkie!) do przenoszenia. Produkt przemysłowy - również do użytkowania na zewnątrz budynków. Słupki są doskonale widoczne, ponieważ pomalowane są w biało-czerwone, lub żółto-czarne paski. Słupki w połączeniu z łańcuszkami tworzą barierę ostrzegawczą i oddzielają miejsce pracy.

Komplet zawiera 4 słupki plastikowe biało-czerwone o wysokości 90cm, z kwadratową podstawą gumową, waga 1,6kg/szt. oraz 10mb łańcuszka plastikowego z ogniwem 6mm, w kolorze biało-czerwonym

Słupki dostępne są również pojedynczo, na sztuki. Łańcuszek dostępny jest na metry. Inny kolor słupków i łańcuszka to żółto-czarny.

Produkty powiązane