Kategorie

Ostatnio przeglądane

Słupkek stalowy QueueWay, czarny, z rozciąganą taśmą do 2,3m.

ST-QW-2,3-BK

Czarny słupek stalowy QueueWay o wysokości 1m, z rozciąganą taśmą odgradzającą o długości 2,3m (płynna regulacja długości). Słupek w kolorze czarnym (malowany proszkowo), z taśmą  - kolor do wyboru. Słupek jest stabilny, o średnicy podstawy 356mm i waży 9,5kg. Słupek hotelowy, lotniskowy, dworcowy.

Więcej szczegółów

Dostępność: do 7 dni

190,00 zł netto
233.7 brutto

Więcej informacji

Słupki z rozwijaną taśmą odgradzającą


Słupki QueueWay to ekonomiczne rozwiązanie nadające się do użycia wewnątrz pomieszczeń. Słupki odgradzające są idealnym rozwiązaniem do wyznaczania ciągów komunikacyjnych czy też stref ograniczonego dostępu np. na zaplecze sklepów, czy przychodni lekarskich. Słupki z taśmą często wykorzystuje się do organizacji kolejki. Taśmy posiadają mechanizm zwalniający zwijanie taśmy, aby uniknąć uderzenie kogoś przez taśmę. Sama taśma jest tej jakości co pasy bezpieczeństwa w samochodzie. Zapięcie taśmy z blokadą zapobiega przypadkowym zwolnieniom taśmy. Standardowo, taśmę wyciąganą z jednego słupka zapina się o następny. Każdy słupek posiada 1 rozciąganą z wewnątrz słupka taśmę oraz 3 miejsca do zapięcia taśmy. Słupki wykonane są z grubej stali i w odróżnieniu od aluminium - są odporne na wgniecenia i zarysowania. Wypełniona, ciężka podstawa jest stabilna i zabezpieczona gumą - nie rysuje podłogi. Słupki sprzedawane są parami i dostarczane w płaskich kartonach - składa się je samodzielnie w minutę, bez użycia żadnych narzędzi.

Słupki te nie są produkcji chińskiej, a co za tym idzie - są trwalsze, niezawodne, posiadają system hamowania taśmy przy zwijaniu, są odporne na wgięcia.

Dostępne są dwa kolory słupka:

  • czarny (stal malowana proszkowo)
  • srebrny (stal polerowana na lustro)

Dostępne kolory taśmy:

  • czarny
  • niebieski
  • czerwony

Dostępne są również ramki formatu A4 (w pionie i poziomie) - nakładane na słupek. Ramki są w kolorze czarnym. W ramce można umieścić ważną informację drukując ją na kartce A4.

* UWAGA! - Słupki QUEUEWAY sprzedawane są w parach (po 2 szt.).

Pobierz PrestaShop