Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Kaseta naścienna XL z taśmą rozciąganą do 23m

KT-XL-23-PR

Kaseta montowana do ściany za pomocą śrub, z taśmą ostrzegawczą w żółto-czarne pasy, rozciąganą aż do długości 23m. Taśma zapinana na klips ścienny (w komplecie). Do wyboru różne kolory taśm np. czerwony, niebieski, czarny, zielony, żółto-czarny i biało-czerwony oraz wiele innych. Taśma poliestrowa o szerokości 5cm i jakości takiej, jak pasy bezpieczeństwa w samochodzie.

Więcej szczegółów

Dostępność: do 7 dni

2 057,00 zł netto
2530.11 brutto

Więcej informacji

Kaseta ścienna z ręcznym zwijaniem taśmy odgradzającej. Płynna regulacja długości taśmy - aż do 23m!. Duża kaseta ścienna typu Heavy-Duty montowana jest z jednaj strony do ściany (za pomocą śrub na kołkach). Z drugiej strony przykręca się do ściany: mocny, metalowy klips ścienny, o który zapina się rozciągniętą taśmę. Aby naprężyć taśmę należy przekręcić pokrętło zwijania taśmy do oporu i zablokować naciągniętą taśmę kluczykiem. Chcąc zwinąć taśmę, należy odblokować kluczyk i ręcznie pokrętłem zwinąć taśmę do kasety.

Dzięki tej kasecie można odgrodzić na prawdę długie odcinki, takie jak:

  • wygrodzenie TIRów na placu manewrowym do załadunku/rozladunku
  • zagrodzenie drogi wjazdowej na zamknięty obszar
  • odgradzanie alejek na magazynach wysokiego składowania
  • zablokowanie wjazdu na magazyn
  • stworzenie odgrodzonej strefy pracy wózków widłowych itd.

Kaseta XL dostępna jest w dwóch rodzajach obudowy:

  1. stalowa - malowana proszkowo
  2. stal nierdzewna szczotkowana


Kasety montowane do ściany są idealnym rozwiązaniem do otoczenia kordonem obszaru z zakazem wstępu, niezajmującym powierzchni. Stanowią zamiennik dla słupków, których przenoszenie jest nieraz czasochłonne i trudne. Taśmy występują w różnych kolorach i długościach, w tym ostrzegacze żółto-czarne, lub biało-czerwone oraz NightView – z przeszyciem odblaskowym. Kasety i taśmy przeznaczone są do użytkowania w wymagającym środowisku przemysłowym, stąd ich najwyższa jakość.  Jest to europejska produkcja, więc dostępny jest duży asortyment modeli i kolorów.

Produkty powiązane