Kategorie

Ostatnio przeglądane

Kontrolka urządzeń / sprzętu do prac na wysokości

KZW-02

Kontrolka sprzętu, urządzeń, szelek do prac na wysokości, do zaznaczenia: OSTATNI PRZEGLĄD / NASTĘPNY PRZEGLĄD. Zakres dat, od 2018r. do 2026r. + 12 miesięcy. Kontrolka w formie elastycznej, gumowej zawieszki do zamknięcia, w kolorze żółtym.

Więcej szczegółów

Dostępność: 48 szt.

4,00 zł netto
4,92 zł brutto

Więcej informacji

Zawiesia w trakcie pracy są narażone na zużycie i starzenie i powinny być regularnie sprawdzane pod względem ich sprawności. Odstęp czasowy pomiędzy kolejnymi badaniami nie powinien przekraczać 12 miesięcy, należy wziąć pod uwagę częstotliwość używania zawiesi. Te same normy dotyczą haków, sprzętu do pracy na wysokości itp.

Aby oznaczyć datę przeglądu, bezpośrednio na urządzeniu/instalacji (oprócz dokumentów papierowych), należy zastosować kontrolkę w formie naklejki, lub zawieszki. Kontrolki KZW-02 są skosntruowane w ten sposób, że można je zamknąć w formie pętli, którą można zacisnąć na szelkach, do haka, zawiesi, linki itd. Opaska posiada tabliczkę, gdzie oznacza się najpierw:

  • czy jest to przegląd wykonany (OSTATNI PRZEGLĄD),
  • czy walidację przeglądu do (NASTĘPNY PRZEGLĄD)

Następnie na tabliczce oznacza się w odpowiedniej rubryce miesiąc i rok.

Datę wybija się kasownikiem, lub oznacza pisakiem niezmywalnym.

Kontrolki przeglądów są rozwiązaniem przemysłowym - do użycia w ciężkich warunkach wewnątrz, lub na zewnątrz budynków. Zawieszki kontroli przeglądów odporne są na ścieranie, UV, zaolejenia.

Dane techniczne kontrolki:

  • Długość: 220mm
  • Szerokość 60mm
  • Max średnica zamkniętej pętli 60mm
  • Min średnica zamkniętej pętli 40mm
  • Kolor żółty, na lata 2018-2026

Plakietka identyfikacyjna umożliwia oznaczanie daty przeglądu okresowego sprzętu. Identyfikator ochrony okresowej AY004.

Produkty powiązane