Kategorie

Ostatnio przeglądane

Etykiety pętlowe, szkółkarskie, pętelki do oznaczania roślin, 1,7x20cm, białe, 1 tyś. szt.

EP-17x200-1-WH

EP-17x200-1-WH Etykiety szkółkarskie Allfolin, pętlowe, białe,  1,7x20cm w 6-rzędach,  1rolka=1 tyś. szt. etykiet

Etykiety pętelkowe to najlepszy sposób oznaczenia roślin w szkółkach i plantacjach roślin ozdobnych. Pętelki wykonane są z trwałego plastiku i po zadruku, lub zapisaniu ołówkiem szkółkarskim, lub pisakiem przyczepia się do roślin tworząc pętelkę na łodydze.

Więcej szczegółów

Dostępność: do 7 dni

60,98 zł netto
75 brutto

Więcej informacji

Teraz, sprzedawane rośliny mogą wglądać tak, jak z profesjonalnej szkółki z Holandii. Etykiety szkółkarskie służą do trwałego oznaczenia drzewek i krzewów przed ich sprzedażą, lub eksportem. Zadrukowana etykieta z logo i nazwą producenta podnosi wartość towaru i jest jednocześnie informacją i reklamą. Pętelki ogrodnicze są wykorzystywane do oznaczenia gatunków, określenia ceny, przypisaniu kodu kreskowego na rośliny. Zadruk termotransferowy jest trwały na długie lata, odporny na ścieranie, chemikalia, słońce i trudne warunki atmosferyczne. Etykiety pętlowe mogą być rówież opisywane ręcznie pisakiem/ołówkiem szkółkarskim.

EP-17x200-1-WH (IESZ-03) Etykiety szkółkarskie Allfolin, pętlowe, białe,  1,7x20cm w 6-rzędach,  1rolka = 1000 etykiet, gilza 40mm (do małych drukarek, biurkowych).

Etykiety wykonane są z markowego materiału Allfolin®. Jest to specjalistyczne tworzywo sztuczne, posiadające, obustronnie, warstwę umożliwiającą wykonanie nadruku. Ponadto Allfolin®, którego używamy, posiada w swej strukturze chemiczny filtr UV.

Cechą charakterystyczną tego tworzywa jest odporność na warunki atmosferyczne (niskie i wysokie temperatury oraz światło słoneczne).

Etykiety białe nie zmieniają swoich właściwości i wyglądu przez minimum 2 lata.

Długość 200mm Szerokość 17mm Max długość nadruku 184mm. Nominalna średnica łodygi: 10 do 15mm.