Kategorie

Etykiety pętlowe, pętelki, oznaczenia dla szkółkarzy 

Kupowanie drukarek może okazać się mało opłacalne, w przypadku niewielkiej ich eksploatacji, dlatego oferujemy także zakup gotowych zawieszek, nawet w bardzo dużej ilości. Od wielu lat specjalizujemy się w doborze nalepek, zawieszek i drukarek dla przemysłu, zdobyte doświadczenie umożliwia nam stworzenie oferty specjalnie dla producentów roślin. Dobór produktów opieramy na oczekiwaniach jakie każdy Klient im stawia: trwałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz środki chemiczne.

Nasza oferta kierowana jest, szczególnie dla szkółkarzy i ogrodników, ale także dla elektryków. Sprzedajemy etykiety pętlowe, które dzielimy na różne rodzaje. Mamy wersje:

  • do zadruku (z klejem lub bez),
  • do opisu długopisem (pisakiem lub ołówkiem szkółkarskim);

Nasze specjalistyczne etykiety pętelkowe są szczególnie często wykorzystywane w przemyśle ogrodniczym, w oznaczaniu roślin. Mogą także pomóc elektrykom w odpowiednim oznaczaniu kabli. Etykiety pętlowe wytwarzane są z plastiku, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i odporne.

W naszym asortymencie znajdują się także specjalistyczne drukarki (przenośne, biurowe, półprzemysłowe oraz przemysłowe). Sprawdź nasza ofertę i skontaktuj się z nami.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów