Kategorie

Promocje

Etykiety pętlowe, pętelki, oznaczenia dla szkółkarzy 

Kupowanie drukarek może okazać się mało opłacalne, w przypadku niewielkiej ich eksploatacji, dlatego oferujemy także zakup gotowych zawieszek, nawet w bardzo dużej ilości. Od wielu lat specjalizujemy się w doborze nalepek, zawieszek i drukarek dla przemysłu, zdobyte doświadczenie umożliwia nam stworzenie oferty specjalnie dla producentów roślin. Dobór produktów opieramy na oczekiwaniach jakie każdy Klient im stawia: trwałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz środki chemiczne.

Nasza oferta kierowana jest, szczególnie dla szkółkarzy i ogrodników, ale także dla elektryków. Sprzedajemy etykiety pętlowe, które dzielimy na różne rodzaje. Mamy wersje:

 • do zadruku (z klejem lub bez),
 • do opisu długopisem (pisakiem lub ołówkiem szkółkarskim);

Nasze specjalistyczne etykiety pętelkowe są szczególnie często wykorzystywane w przemyśle ogrodniczym, w oznaczaniu roślin. Mogą także pomóc elektrykom w odpowiednim oznaczaniu kabli. Etykiety pętlowe wytwarzane są z plastiku, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i odporne.

W naszym asortymencie znajdują się także specjalistyczne drukarki (przenośne, biurowe, półprzemysłowe oraz przemysłowe). Sprawdź nasza ofertę i skontaktuj się z nami.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 80,49 zł netto
  99,00 zł brutto
  Dostępny

  IESZ-01 Etykiety szkółkarskie HDPE, pętlowe, białe,  1,7 x 16cm w 6-rzędach,  1 rolka = 2 tyś. szt. etykiet Etykiety pętelkowe to najlepszy sposób oznaczenia roślin w szkółkach i plantacjach roślin ozdobnych. Pętelki wykonane są z trwałego plastiku i po zadruku, lub zapisaniu ołówkiem szkółkarskim, lub pisakiem przyczepia się do roślin tworząc pętelkę na...

  80,49 zł netto
  99,00 zł brutto
  Dostępny
 • 39,84 zł netto
  49,00 zł brutto
  Dostępny

  IESZ-03 Etykiety szkółkarskie Allfolin, pętlowe, białe,  1,7x20cm w 6-rzędach,  1rolka=1 tyś. szt. etykiet Etykiety pętelkowe to najlepszy sposób oznaczenia roślin w szkółkach i plantacjach roślin ozdobnych. Pętelki wykonane są z trwałego plastiku i po zadruku, lub zapisaniu ołówkiem szkółkarskim, lub pisakiem przyczepia się do roślin tworząc pętelkę na...

  39,84 zł netto
  49,00 zł brutto
  Dostępny
 • 15,45 zł netto
  19,00 zł brutto
  Dostępny

  IRSZ-01 Kalka termotransferowa do małych drukarek (biurkowych), czarna, woskowo-żywiczna, o szerokości 110mm i długości 74m.

  15,45 zł netto
  19,00 zł brutto
  Dostępny
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów