Kategorie

Ostatnio przeglądane

Komplet 4 słupków POPULAR, żółtych, z taśmą w żółto-czarne pasy 3,7m.

4 x ST-P-3,7-PR

Komplet 4 słupków z taśmą 3,7m. - profesjonalne wygrodzenie miejsca pracy.

Słupek plastikowy POPULAR w standardzie przemysłowym, o wysokości 955mm, z rozciąganą taśmą odgradzającą o długości 3,7m (płynna regulacja długości). Słupek z podstawą żeliwną, w kolorze czarnym, o średnicy 354mm. Słupek jest stabilny i waży 8kg. Słupek koloru żółtego, taśma w żółto-czarne pasy.

Więcej szczegółów

Dostępność: 1 szt.

1 356,00 zł netto
1 667,88 zł brutto

-492,00 zł

2 159,88 zł brutto

Więcej informacji

Słupki z rozwijaną taśmą odgradzającą
Słupki z taśmą idealnie sprawdzają się do odgradzania i wydzielenia powierzchni, z przeznaczeniem do hal fabrycznych i magazynów. Słupki odgradzające są idealnym rozwiązaniem do wyznaczania ciągów komunikacyjnych czy też stref ograniczonego dostępu np. do remontowanych maszyn. Słupki z taśmą są rozwiązaniem przemysłowym - do użycia wewnątrz i na zewnątrz. Taśmy posiadają mechanizm zwalniający zwijanie taśmy, aby uniknąć uderzenie kogoś przez taśmę. Sama taśma jest tej jakości co pasy bezpieczeństwa w samochodzie. Jest to produkcja w całości europejska, stąd szybka dostępność szerokiej gamy typów i kolorów.

Standardowo, taśmę wyciąganą z jednego słupka zapina się o następny. Dostępne są również inne opcje zapięcia taśmy (za dodatkową opłatą):

  • Zapięcie magnetyczne (na końcówce taśmy jest silny magnes, który przyczepia się do metalu)
  • Klips ścienny (montowany na ścianie - do którego zaczepia się końcówkę taśmy wyciągniętej ze słupka)

Produkty powiązane