Kategorie

Drukarki etykiet małe - biurkowe i duże - przemysłowe 

W prezentowanej ofercie znajdują się klasyczne drukarki etykiet termiczne i termotransferowe, które znajdą zastosowanie zarówno w przemyśle, jak mniej wymagających warunkach biurowych. Urządzenia o wysokich parametrach wyróżnia niezawodność oraz wytrzymałość. Zastosowanie jest bardzo szerokie – z ich pomocą możliwe jest przygotowanie materiałów dla producentów z szeregu branż, w tym logistyki, informatyki, lotnictwa czy telekomunikacji. W ofercie znajdują się:

  • małe biurkowe drukarki etykiet – mają średnią wydajność do 20 tysięcy oznaczeń na dobę. Do małych urządzeń nadają się materiały nawinięte na rolce o gilzie 25-32 mm. Maksymalna średnica rolki to 127 mm. Kalki dostępne są gilzie 1 cm i mają z reguły 90 m długości oraz różne szerokości.

  • duże przemysłowe drukarki etykiet – przystosowane są do pracy ciągłej, na linii produkcyjnej i mają średnią dobową wydajność ponad 100 tysięcy wydrukowanych oznaczeń. Do dużych urządzeń pasują wszystkie materiały eksploatacyjne oraz kalki 300 m, lub 450 m., na gilzie 3 cm.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów